Sağlam, Hızlı ve Güvenli Vadeli İşlem Yolculuğunuza 100X'e Varan Kaldıraçla Başlayın
24 Saatlik İşlem Hacmi (USD) -
Açık Pozisyon (USD) -
Vadeli İşlem Sayısı 100+
Vadeli İşlem Piyasaları
Neden BitMart?
Güvenli ve Yüksek Performanslı İstikrarlı ve hızlı eşleştirme motorumuz, 5 milisaniyeden daha kısa gecikme süresiyle saniyede 100.000 adede kadar emri yürütebilir.
Sizin İşleminiz, Sizin Kurallarınız 1-100x kaldıraç istenildiği gibi ayarlanabilir, short ve long pozisyonları destekler.
7/24 Canlı Destek İhtiyaçlarınız bizim için önemli. Bu yüzden size yardımcı olmak için 7/24 hazırız.
Geniş Kripto Vadeli İşlem Ürünleri Yelpazesi USDT ve Coin marjlı uygulamalar da dahil olmak üzere 100'den fazla vadeli işlem arasından seçim yapın.
Vadeli İşlemler için Dört Adım
1
Vadeli işlem hesabı açın BitMart hesabınızda oturum açın veya BitMart kayıt bağlantısı üzerinden kaydolun.
2
Yatırın veya transfer edin Yeterliliğe bağlı olarak, bakiyenin eksik olması durumunda Spot işlem hesabınızdan Vadeli işlem hesabınıza varlık transferi yapabilir veya Spot işlem hesabınıza varlık yatırabilirsiniz.
3
Bir pozisyon açın Arayüzden işlem çiftini seçin, ardından kaldıracı ayarlayın (100x'e kadar) ve emir türünü seçin. Ardından, fiyatı ve miktarı girip Al (Long pozisyon) veya Sat (Short pozisyon) seçeneğini belirleyin.
4
Pozisyonu kapatın Bir pozisyon için Limit fiyat veya Piyasa fiyatını seçebilirsiniz. Limit için, belirlenen fiyata ulaşıldığında sistem pozisyonu otomatik olarak kapatacaktır. Piyasa için, pozisyonu mevcut piyasa fiyatından kapatır.
Vadeli İşlemler için Kopya İşlem Master trader'ları takip ederek kolayca kazanın.
Affiliate Programı Vadeli işlemler iştirakı olun. %60'a varan vadeli işlem komisyonları kazanın.
BitMart Vadeli İşlemler Topluluğuna Hemen Katılın Her zaman yanınızdayız.
Dilediğiniz Zaman,Dilediğiniz Yerden Vadeli İşlem Yapın Bitmart Uygulamasını App Store veya Google Play'den indirebilirsiniz. Alternatif olarak, iOS veya Android sürümünü indirmek için kodu tarayın
Web BitMart'ın web sürümü ile kazançlarınızı büyük ölçüde artırın.
API API üzerinden ile yapmak için daha verimli.